Cozy Idaman Robertson Suite Balcony Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Cozy Idaman Robertson Balcony Pangsapuri *

Cozy Idaman Robertson Suite Balcony Kuala Lumpur

Jalan Robertson, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Pangsapuri Cozy Idaman Robertson Suite Balcony terletak 1.9 km dari Bukit Nanas di Kuala Lumpur dan menawarkan sebuah kolam renang persendirian. Pangsapuri 1 bilik tidur ini dilengkapi dengan 1 bilik mandi.
Rumah apartmen terletak di Kuala Lumpur, 25 minit berjalan kaki dari pusatnya. Hanya 10 minit berjalan kaki dari stesen tiub LRT Pasar Seni, pangsapuri ini mempunyai akses mudah ke Stadium Merdeka. Cozy Idaman Robertson Suite Balcony terletak di daerah Bukit Bintang, dalam jarak kira-kira 5 minit berjalan kaki dari Chocha Foodstore dan Bunn Choon Bakery yang menyajikan pelbagai hidangan.
Lapangan Terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah terletak 35 km jauhnya manakala stesen bas Hop-on Hop-off 3 - China Town berjarak 450 meter dari hartanah.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Mesra kanak-kanak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Capital Square - 1.2 km
  • Merdeka Square - 1.3 km
  • Petronas Towers - 1.6 km
  • Open University Malaysia - 2.2 km
  • Parliament House - 2.9 km
  • Puduraya Bus Terminal - 450 m
  • Stadium Negara - 500 m
  • Merdeka Stadium - 750 m
  • Sungei Wang Plaza - 750 m
  • Central Market aka Pasar Seni - 1000 m
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 31 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 1.3 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Lif
  • Stesen pengecas kenderaan elektrik

Riadah & Sukan

  • Kemudahan BBQ

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Teres
  • Mesin basuh
  • TV skrin rata
  • Katil bayi
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Mesra kanak-kanak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:00
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Kh 2 Jul
Ju 3 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur